Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Fokai Wood’un doğuşu… Henüz üretime başlamadan 14 ay süresince akademisyen dostlarımızın yardımı ve tasarım ekibimiz ile Yirmi birinci yüzyılda birarada yaşayan X, Y ve Z kuşaklarının birbirlerinden etkileşimlerinin kullanım alışkanlıklarına nasıl yansıdığı ve bu yansımanın mobilya tercihlerine etkisini araştırdık.

Tasarımdan önce kullanacağımız materyallerin doğal olması sonucuna vardık ve tasarımlarımızda endüstriyel ağaçlar kullandık.Kuşakların etkileşiminden doğan , kendi atölyemiz olan ÖZNİLL TASARIM ATÖLYESİ’nde , Patentli Fokai Wood markası altında tasarımlarımızı “”Yeni Nesil Mobilya Modası “” sloganı ile 2020 Kasım ayından bu yana üreterek internet pazar yerlerinde beğeninize sunmaya başladık.

Ürünleri tasarlarken ,kuşakların etkileşmesinin önemi yanında ,ürünün yapısı , sağlamlığı ,statik tasarımı ,herkesin alet edavat karmaşası olmadan basitçe kurabilmesi de önem arzetmekteydi. Üç boyut (3D) teknolojisinden faydalanan uzman tasarım ekibimiz ürünü önce bilgisayar ortamında özenle tasarlayarak onayımıza sundular ,prototip olarak ürettik ,testler yaptık .Evinize gelecek ,el yapımı olan ürünlerimiz her elden geçerken defalarca kontrol edilip sizlere gönderilmektedir.

error: Content is protected !!
Call Now Button
×

Fokai Wood Whatsapp Destek

× Bilgi için.. Dokun